Переможці та призери фестивалів та конкурсів
2013-2014 н.р.

• Лизун Владислав 3 місце в 11 міжнародному конкурсі з веб-дизайну та комп'ютерної графіки вчитель Кузнецова Т.О.
  • Бажан Марина призер обласного етапу конкурсу «Здорове життя – успіх буття» , вчитель Ващенко В.О.
  • Шепітько Юлія, Якименко Таїсія, Волошина Юлія, Ірклієнко Владислав- переможці І етапу ІІ Чемпіонату області «Крок до бізнесу» вчитель Ващенко В.О.
  • Скляр Ілона  1 місце у ІІ етапі ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка - вчитель Тома Л.А
  • Лизун Владислав 1 місце у обласному конкурсі з інформаційних технологій (веб-дизайн)- вчитель Кузнецова Т.О
  • Шабля Альона 3 місце уІІ етаіп Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика – вчитель Сеннікова В.В.

2011-2012 н.р.

Міжнародний конкурс з української мови ім. П.Яцика (районний етап)
  • Мотузкова Маргарита, учениця 6 класу   -  1 місце
  • Прокопенко Юлія, учениця 8 класу         -  2 місце