MENU

Переможці та призери фестивалів та конкурсів
2013-2014 н.р.

  • Лизун Владислав 3 місце в 11 міжнародному конкурсі з веб-дизайну та комп'ютерної графіки вчитель Кузнецова Т.О.
  • Бажан Марина призер обласного етапу конкурсу «Здорове життя – успіх буття» , вчитель Ващенко В.О.
  • Шепітько Юлія, Якименко Таїсія, Волошина Юлія, Ірклієнко Владислав- переможці І етапу ІІ Чемпіонату області «Крок до бізнесу» вчитель Ващенко В.О.
  • Скляр Ілона  1 місце у ІІ етапі ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка - вчитель Тома Л.А
  • Лизун Владислав 1 місце у обласному конкурсі з інформаційних технологій (веб-дизайн)- вчитель Кузнецова Т.О
  • Шабля Альона 3 місце уІІ етаіп Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика – вчитель Сеннікова В.В.

2011-2012 н.р.

Міжнародний конкурс з української мови ім. П.Яцика (районний етап) 
  • Мотузкова Маргарита, учениця 6 класу   -  1 місце
  • Прокопенко Юлія, учениця 8 класу         -  2 місце
  • Скляр Ілона, учениця 4 класу                  -  2 місце
  • Багрій Максим, учень 5 класу                  -  1 місце   

Конкурс інформаційних технологій (обласний)
  • Захарченко Олександр, учень 10 класу   -  3 місце
  • Сотник Єлизавета, учениця 11 класу      -  3 місце
 2009-2010 н.р.
  • Бєлкіна Марія, учениця 3 класу, диплом ІІ ступеня учасника ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
  • Кравцова Жанна, учениця 4 класу, ІІІ місце у щорічному регіональному конкурсі "Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу" серед учнів 4-5 класів ЗНЗ району
  • Прокопенко Юлія, учениця 5 класу, диплом ІІІ ступеня учасника ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
  • Мороз Аліна, учениця 11-Б класу, диплом ІІ ступеня учасника ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
  • Шепітько Юлія, учениця 7-Б класу, ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу "Найкращий читач України 2009/2010 року"
  • Ткачова Тетяна, учениця 6 класу, ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу "Найкращий читач України 2009/2010 року"
  • Будяков Олексій, учень 11-Б класу, ІІІ місце у обласному конкурсі інформаційних технологій ("Технології програмування")
 
 
2008-2009 н.р.
  • Верхола Дарина, учениця 8-А класу,переможець районного фестивалю авторської поезії "Джерельце"
  • Лазоренко Віталія, учениця 6-А класу, переможець Всеукраїнського конкурсу класичної музики та співу "Золота ліра", м. Дніпропетровськ; переможець Полтавського обласного фестивалю-конкурсу "Шукаємо таланти", призер Полтавського обласного конкурсу "Юний віртуоз" (диплом ІІІ ступеня)
  • Івахно Тетяна, учениця 8-Б класу, 3 місце Кубок АР Крим, 2 місце Чемпіонат області м.Ромни,1 місце Чемпіонат області м.Херсон , 2 місце Чемпіонат України м.Луцьк
 

Сайт створено у системі uCoz