Як досягти позитивного взаєморозуміння між вчителем та учнем

Спілкуйтеся якомога більше з дітьми, особливо в позаурочний час.

Визнайте унікальність кожного учня.

Дорожіть довірою дітей. Це обов'язковий компонент у діяльності будь-якої соціальної групи, який досягається компетентністю, сумлінністю й чесністю.

Будьте ворогом такому принципу керівництва:"Кого хочу – милую,кого хочу – караю.”

Пояснюючи – переконуйте, не підвищуйте голосу на учнів.

Змиріться з думкою, що багатство викладача – у  його духовності, а не в матеріальному достатку.

Ви і Ваш предмет – не центр Землі, є ще й інші  навчальні предмети. Не намагайтеся перенести на домашнє завдання те, чого не встигли зробити на уроці.

Зрозумійте, що часто учень мовчить не від незнання предмета, а від страху перед аудиторією (пригадайте свій перший урок).

Упізнавайте в дітях себе колишнього – і вчіться в них! Умійте оцінити якусь ситуацію або точку зору учня очима самого учня.

Улюблений викладач той, що посміхається, наділений почуттям гумору. Тож частіше посміхайтеся!!!