ПЛАН ЗАСІДАНЬ

піклувальної ради Супрунівського НВК на 2014-2015 навчальний рік

І засідання (спільне засідання піклувальної ради Супрунівського навчально-виховного комплексу та загальношкільного батьківського комітетом)

1. Про роботу піклувальної ради у 2013-2014 н.р.                                                                   Зарубіна А.Б.
  2. Про розподіл обов’язків між членами піклувальної ради.
  3. Про затвердження плану роботи піклувальної ради на 2014-2015 н.р.
  4. Про благодійні батьківські внески, їх розподіл та порядок використання у 2014-2015 н.р.    Зарубіна А.Б.
  5. Про особливості організації навчально-виховного процесу в 2014-2015 н.р.                       Плескач С.М.
  6. Про режим економії енергоносіїв у закладі.                                                                      Іванова Ю.В.
  7. Про надання благодійної допомоги учасникам бойових дій в зоні АТО.                              Бєлкіна О.В.

ІІ засідання

1. Про стан організації роботи школи з безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу та попередження травматизму.                                                                                     Бєлкіна О.В.
  2. Про участь у благочинних акціях, святкування зимових свят, організація дозвілля під час зимових канікул.                                                                                                                    Бєлкіна О.В.
  3. Про сприяння залученню додаткових джерел фінансування школи.                          Голова піклувальної ради
  4. Про організацію харчування учнів в ІІ семестрі 2014-2015 н.р.                                   Плескач С.М.
  5. Про аналіз стану захворюваності учнів та роботу по профілактиці інфекційних захворювань в НВК.                                                                                                                          Скиба О.В.

ІІІ засідання (спільне засідання піклувальної ради Супрунівського навчально-виховного комплексу та ради навчального закладу по освіті)

1. Виконання «Програми подальшого розвитку та удосконалення організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів та вихованців дошкільного підрозділу НВК району на 2012 – 2016 р.           Плескач С.М.
  2. Про стан успішності та відвідування учнями школи за І семестр.                                                 Плескач С.М.
  3. Про зміни в складі ради по освіті та піклувальної ради закладу.                                                  Симітко О. Ю.
  4. Про виконання рішень попередніх засідань піклувальної ради закладу.                                       Зарубіна А.Б.
  5. Про роботу з весняного впорядкування території школи.                                                              Іванова Ю.В.
  6. Про організацію літнього оздоровлення учнів та роботи пришкільних таборів.                                Бєлкіна О.В.
  7. Про проведення свята обдарованих та матеріальну підтримку творчо обдарованої молоді.             Ващенко В.О.

ІV засідання

1. Про підготовку школи до навчального року.                                                        Таранець О.М., Іванова Ю.В.
  2. Про підсумки роботи піклувальної ради у 2014-2015 н.р. та визначення напрямків роботи на наступний навчальний рік.                                                                                                  Голова піклувальної ради
  3. Звіт про використання добровільних батьківських внесків.                                  Голова піклувальної ради