Головна » 2015 » Листопад » 26

У 2 класі пройшла година спілкування "Вчимося жити в правовій державі". Діти поглибили знання про особливості права і свободи людини в суспільстві; повторили зміст основних статей Конвенції про права дитини, навчилися цінувати права людей.

Просмотров: 170 | Добавил: suprunovka | Дата: 26.11.2015 | Комментарии (0)

У приміщенні Полтавської облдержадміністрації відбулося чергове засідання Полтавської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення. Зокрема на засіданні оголосили переможців конкурсу на кращу організацію правової освіти та виховання в навчальних закладах. Обираючи кращих Оргкомітет і журі враховували наявність системності у правовиховній та правоосвітній роботі, кілкість правопорушень серед учнів, форми і методи проведення профілактичної роботи з школярами та інше. Робота  Супрунівського  НВК в конкурсі посіла ІІ місце.

Джерело http://np.pl.ua/2015/10/nazvaly-peremozhtsiv-konkursu-na-kraschu-orhanizatsiyu-pravovoji-osvity/

Просмотров: 148 | Добавил: suprunovka | Дата: 26.11.2015 | Комментарии (0)

"Україна- наш спільний дім" - тема виховної години 7-б класу. Учні проаналізувати етапи здобуття українським народом державної самостійності; порівнювали, аналізували, узагальнювали і критично оцінювали історичні факти. Під час заходу учні проявили почуття патріотизму та національної гідності, любов до рідного краю, розуміння своєї причетності до подій, що відбуваються в Україні.

Просмотров: 164 | Добавил: suprunovka | Дата: 25.11.2015 | Комментарии (0)