Головна » Архів матеріалів

3 листопада 2015 року учні 5-9 класів Супрунівського НВК відвідали місто Запоріжжя. Подорожуючи, діти пройшлися вулицями міста, побували в музеї зброї та єдиному в Україні музеї ретроавтомобілів, завітали до Національного заповідника Хортиця. Всі були дуже задоволені екскурсією і відчули свій зв'язок з багатьма поколіннями людей, які жили упродовж століть на нашій рідній землі.

Просмотров: 90 | Добавил: suprunovka | Дата: 04.11.2015 | Комментарии (0)

Такої чудової осінньої днини зібралися всі маленькі школярі на Свято осені! У школі пройшов справжній «Осінній ярмарок»! Завітали господині за овочами, а господарі забажали козу купити! І всі діти зрозуміли, який апетитний український борщ із вирощених свіжих овочів!

Просмотров: 111 | Добавил: suprunovka | Дата: 30.10.2015 | Комментарии (0)

Практичні заняття «Використання засобів індивідуального захисту під час масового враження населення отруйними речовинами» відбулися в рамках Місячника національно-патріотичного виховання та оборонно-масової роботи. Учні 10 класу та вчитель захисту Вітчизни продемонстрували правила поведінки під час ураження отруйними речовинами, зброєю та ін.

учні противогаз використання індивідуальних засобів

Просмотров: 77 | Добавил: suprunovka | Дата: 27.10.2015 | Комментарии (0)

Ще раз підтвердила Симітко О.Ю. та учні 4-Б класу. Виховна година за такою темою відбулася 22.10.2015 згідно графіку проведення відкритих виховних годин та в рамках Місячника національно-патріотичного виховання та оборонно-масової роботи. Використано різноманітні методи роботи, залучено до активної діяльності всіх учнів класу. Діти пригадали Державні символи України, народні символи, разом із вчителями заспівали Гімн України та виконали ще багато надзвичайно цікавих вправ. Ми переконані, що наші учні - справжні патріоти рідної землі!

Просмотров: 79 | Добавил: suprunovka | Дата: 23.10.2015 | Комментарии (0)

Турбота про затишок у школі та на шкільному подвір’ї є одним із пріорітетних завдань учнів школи та педагогічного колективу. Тому сьогодні вся школа взяла участь у реалізації проекту ««Вчимося поліпшувати життя місцевої громади»», провівши екологічну акцію «Чистодвір». Пліч-о-пліч учні та вчителі прибирали клумби, згрібали опале листя, підмітали шкільне подвір’я. Чистота і порядок панують в нашій школі!

Просмотров: 95 | Добавил: suprunovka | Дата: 21.10.2015 | Комментарии (0)

Діяльність українських студентів стала прикладом можливостей молодого покоління впливати на життя держави, долучатися до вирішення нагальних проблем народу. Старшокласники переглянули документальний фільм, присвячений подіям «Революції на граніті». Представники ДЮО «Віртуал» підготували інформаційну хвилинку «16 днів». Прес-центр шкільного самоврядування оформили оформила інформаційний блок про події, які ввійшли в історію України під назвою «Революція на граніті». В 10 та 11 класах пройшов захід “Український патріотизм проти комуністичної системи”. Також учні переглянули фільм “16 днів. Революція на граніті”.

Просмотров: 91 | Добавил: suprunovka | Дата: 18.10.2015 | Комментарии (0)

13 жовтня 2015 року відбувся IV районний конкурс юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні». В конкурсі взяли участь 23 читців, представлено 3 авторських вірші, 8 малюнків. Нашу школу представляли Заславець Роман та дует виконавців Багрій Максим і Кравцова Маргарита. В номінації "Вишневі усмішки" ІІІ – місце  посіли Багрій Максим та Кравцова Маргарита.

Просмотров: 92 | Добавил: suprunovka | Дата: 17.10.2015 | Комментарии (0)

Перед іконою я стану на коліна,

Воскову свічку тихо запалю

І помолюсь за рідну Україну,

За тих солдатів,

Що полягли в жорстокому бою.

Солдате український, я за тебе

Щодня благаю Бога і молю,

Щоб захистив жовте поле, синє небо,

І щоб живим лишився ти в бою.

Перед солдатом стану на коліна,

Воскову свічку тихо запалю

За те, що захищає Україну

В запеклому жорстокому бою.

І вірю я: настане день розплати,

Господь засудить наших ворогів,

В огні пекельному довічно їм палати,

Бо прокляли їх українські матері.

І пам’ятник величний звести треба

Тим, хто Україну так любив свою,

Життя віддав за жовте поле, синє небо

В запеклому жорстокому бою.

Л.Удіванова, с.Пологи.

Просмотров: 103 | Добавил: suprunovka | Дата: 14.10.2015 | Комментарии (0)

12 вересня 2015 року Купчинська Т.Г. вчитель фізики провела відкритий урок з використанням ІКТ у 8 класі на тему «Звук. Характеристики звуку. Сприймання звуку людиною.Інфразвук та ультразвук».

Просмотров: 84 | Добавил: suprunovka | Дата: 13.10.2015 | Комментарии (0)

12.10.2015 року  в 9 класі відбувся відкритий урок з правознавства на тему «Правомірна поведінка і правопорушення». Вчитель Бєлкіна О.В. поділилася досвідом з колегами у використанні ІКТ технологій у навчально-виховному процесі.

Просмотров: 123 | Добавил: suprunovka | Дата: 13.10.2015 | Комментарии (0)

« 1 2 3 4 5 ... 31 32 »