Головна » Архів матеріалів
25.11.2009 року в школі пройшов конкурс "Учитель року" з правознавства. Змагалися вчителі правознавства Василівської, Гожулянської, Нижньомлинської та Вацівської шкіл. Перемогу здобула вчителька Василівської ЗОШ Галина Миколаївна Брижак.

Конкурсанти показали цікаві уроки з використанням інноваційних технологій: технології проблемного навчання, технології формування критичного мислення, технології інтерактивного навчання, технології організації групової діяльності школярів.

В конкурсі взяли участь учні 9-х класів, які виявили добрі знання та велике бажання вчитися.
Під час захисту власного досвіду вчителі мали можливість користуватися мультимедійною системою школи.

Просмотров: 676 | Добавил: suprunovka | Дата: 26.11.2009 | Комментарии (0)

Святковий концерт "З  усмішкою і любов'ю до ВАС, учителі!"

Просмотров: 504 | Добавил: suprunovka | Дата: 06.10.2009 | Комментарии (0)

21.09-25.09 - Тиждень фізкультури

28.08-02.10 -  Тиждень образотворчого мистецтва та музики

Просмотров: 1249 | Добавил: suprunovka | Дата: 06.10.2009 | Комментарии (0)

Композиція квітів
23 вересня в школі проведено виставку композицій квітів, присвячену Дню Визволення Полтави.
Композиція "Вічна пам'ять", підготовлена учнями 11-Б класу
Виставка малюнків вихованців гуртка "Веселка"

Мітинг

Біля Пам'ятника полеглим односельцям було проведено мітинг, на якому вшанували пам'ять загиблих воїнів хвилиною мовчання та покладанням квітів до стели, на якій викарбувані імена односельців-захисників Вітчизни.  На мітингу виступили сільський голова Богатир В.І., ветеран війни Цапко А.Ф. та учні Супрунівської школи.
Просмотров: 4286 | Добавил: suprunovka | Дата: 23.09.2009 | Комментарии (0)

23 вересня на шкільному стадіоні с.Супрунівка відбулися зональні змагання серед школярів Полтавського району. Серед 5 команд зони (Абазівська ЗОШ, Кіровський НВК, Розсошенська гімназія, Гожулівський НВК, Чорноглазівська ЗОШ) команда нашої школи перемогла,подолавши суперників Розсошенської гімназії з рахунком 3:1 (голи забили Шарлай Владислав, Забельський Павло і Курилко Сергій) та Абазівської ЗОШ з рахунком 3:1 (голи забили Гусар Олександр, Забельський Павло - 2).
        Вітаємо команду з виходом у фінал!!!

Просмотров: 637 | Добавил: suprunovka | Дата: 23.09.2009 | Комментарии (1)

17 вересня 2009 року в школі відбувся районний семінар практичних психологів, який провела методист районного методичного кабінету Оніпко Оксана Валентинівна за темою: "Готовність учнів 1 класу до навчання в школі". Для практичних психологів було проведено цікавий тренінг на тему "Взаємодія педагога з дітьми".

Просмотров: 505 | Добавил: suprunovka | Дата: 17.09.2009 | Комментарии (0)

16 вересня в школі відбувся районний семінар керівників МАН, який провела методист районного методичного кабінету Білокінь Валентина Валеріївна. Вона розповіла про результати участі команди Полтавського району в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН. Учні нашої школи вибороли 3 призових місця. Призер минулого року Будяков Олексій виступив перед присутніми із захистом своєї роботи. На семінарі було обговорено особливості цьогорічного конкурсу-захисту.
     Зичимо всім керівникам та їх учням лише перемог!

Просмотров: 501 | Добавил: suprunovka | Дата: 16.09.2009 | Комментарии (0)

31 серпня 2009 року в Супрунівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося свято Першого дзвоника. 26 першокласників прийшли до школи вперше. Їх зустріла перша вчителька Бернат Людмила Миколаївна та дружна шкільна сім'я на чолі з директором школи Таранець Оксаною Миколаївною. На свято завітали начальник відділу освіти Полтавської РДА Павленко В.І., сільський голова Богатир В.І.
       Зичимо всім учням та вчителям школи успіхів у творчих починаннях.
 З новим навчальним роком! З новими успіхами й досягненнями!
Просмотров: 542 | Добавил: suprunovka | Дата: 07.09.2009 | Комментарии (0)

22 серпня 2009 року на шкільному стадіоні села Супрунівка відбулося свято, присвячене Дню Незалежності України. На свято прибули представники усіх сільських рад Полтавського району. Тут можна було переглянути виставки учнівських робіт та народних умільців, послухати святковий концерт,  проводилися спортивні змагання.
Серед учасників були  учителі, а  також учні та випускники Супрунівської школи

Учитель трудового навчання Галагуза Наталія Юріївна з виставкою учнівських робіт

Команда юних футболістів Супрунівської ЗОШ

Волейбольна команда випускників нашої школи