Головна » Архів матеріалів

Шановна Оксано Миколаївно!
Колектив Супрунівської школи щиро вітає Вас з призначенням на посаду директора нашої школи.

Просмотров: 766 | Добавил: suprunovka | Дата: 20.08.2009 | Комментарии (0)

1 червня 2009 року в РБДЮТ відбулося районне свято, присвячене Дню захисту дітей. Команда Супрунівської школи взяла участь в усіх конкурсах і змаганнях. Найкращий результат показали учні Забельський Павло, Курилко Сергій, Гусар Олександр у стрибках з місця. Особисту першість у цьому виді змагань виборов Забельський Павло (2 м 55 см). Команда учнів у складі Гусара Олександара, Шарлая Владислава, Шепітько Олени та Забельського Павла подолала туристичний маршрут та посіла 3 місце. У змаганнях з обручем Верхола Дарина стала другою з результатом 89 обертів за хвилину.
    До учасників свята з привітанням звернулися Павленко В.І., начальник відділу освіти Полтавської РДА; Цвіркун О.В., голова профспілкового комітету Полтавської РДА; Яковенко О.А., голова районної ради; Андрусова Т.О., заступник голови Полтавської РДА та нагородили учнів шкіл, переможців конкурсів, олімпіад. Серед нагороджених були і учні нашої школи Сивоглаз О., Касич Я., Будяков О. та їх вчителі Cердюк Л.П., Кузнецова Т.О.
    Вітаємо всіх учнів школи та школярів України з початком літніх канікул!!!
Просмотров: 595 | Добавил: suprunovka | Дата: 02.06.2009 | Комментарии (0)

За підсумками Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру-2009" із 72 учасників 60 учнів показали відмінний результат, 8-добрий!!!
Просмотров: 729 | Добавил: Deamonig | Дата: 28.05.2009 | Комментарии (0)

25.05.2009 на районний конкурс "Світ очима дітей" було подано 2 фотографії, виконані ученицею 2 класу Бєлкіною Марією та ученицею 10-Б класу Довгаль Юлією "Домашні улюбленці"
Просмотров: 1564 | Добавил: Deamonig | Дата: 28.05.2009 | Комментарии (6)