Головна » Архів матеріалів

Так учні нашої школи назвали інформаційний куточок до Дня козацтва. Кожен клас висвітлив один із аспектів життя козаків, а учні молодших класів завітали ознайомитися із історією українського народу.

Просмотров: 69 | Добавил: suprunovka | Дата: 12.10.2015 | Комментарии (0)

11 жовтня учні 8-10 класів відвідали м.Чигирин, де відвідали гетьманську резиденцію, Богданову гору. Дізналися багато цікавого з історії життя та діяльності Б.Хмельницького та інших українських гетьманів. Шлях екскурсантів пролягав через Суботів та Холодний Яр. Діти поповнили свої знання цікавими фактами з історії героїчної боротьби українського народу за свою свободу, землю, долю.

Просмотров: 69 | Добавил: suprunovka | Дата: 12.10.2015 | Комментарии (0)

30.09 та 02.10 учні нашої школи від щирого серця вітали вчителів району та школі із професійним святом. Участь у концертах взяли учасники хореографічного гуртка «Усмішка», вокального гуртка «Козачата» та інші учні школи. Зі сцени лунали привітання, музика, жарти. На сцену сільського Будинку культури вийшли і наймолодші вихованці НВК – танцюристи ДНЗ «Ягідка». Вчителів – пенсіонерів грамотами нагородив сільський голова Богатир В.І. Бажаємо всім педагогічним працівникам нашого НВК та всім освітянам України творчості, горіння, досягнень! Зі святом!

Просмотров: 160 | Добавил: suprunovka | Дата: 03.10.2015 | Комментарии (0)

Вихованці ансамблю танцю «Усмішка» під керівництвом Зєрмакової Є. М. вітали працівників освіти з їх професійним святом. 30 вересня вихованці гуртка брали участь у районному святі до Дня вчителя, яке відбулося у Полтавському Міському Будинку культури.

Просмотров: 103 | Добавил: suprunovka | Дата: 01.10.2015 | Комментарии (1)

23 вересня  відбувся мітинг, присвячений Дню визволення Полтавщини від німецько-фашистських загарбників. Учні НВК приєдналися до привітань сільського голови В.І.Богатиря, подарували ветеранам вірші, пісні і квіти. Вшанували пам’ять загиблих односельчан хвилиною мовчання, поклали квіти до пам’ятника. Для учнів початкової школи члени сайту "Феміда" ДЮО "Віртуал" провели лінійку.

Просмотров: 138 | Добавил: suprunovka | Дата: 24.09.2015 | Комментарии (0)

21.09.2015 в стінах школи пройшов День Миру під гаслом «Діти за мир у всьому світі!». Розпочався день із загальношкільної лінійки, на якій члени сайту "Феміда" розповіли про святкування Всеукраїнського Дня Миру і наголосили, що емблемою цього дня є голуб, птах миру. Члени сайту "Креатив" зустріли всіх учасників навчально-виховного процесу у школі вітаннями зі святом, прикріпивши паперових голубів, аби привернути увагу молодого покоління до того, наскільки важливими є мир, свобода, добро і повага. Також у школі пройшов флеш-моб "Діти Супрунівського НВК за мир" та "Мир це-...".

Просмотров: 141 | Добавил: suprunovka | Дата: 22.09.2015 | Комментарии (0)

18 вересня в нашій школі відбулися загальношкільні батьківські збори. До слова були запрошені Таранець О.М., директор НВК, Кабак І.П., вчитель інформатики, Шарай А.Б., начальник СКМСД Полтавського РВ УМВС. Таранець О.М. проаналізувала роботу навчального закладу за 2014-2015 н.р., окреслила нові завдання, які ставить перед собою педагогічний колектив. Кабак І.П. ознайомила присутніх із комп’ютерними технологіями, що використовуються в школі, підкреслила важливість викладання курсу інформатики в школі, застерегла батьків від неналежного контролю за віртуальним життям дітей. Шарай А.Б. нагадав батькам про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків, надав рекомендації щодо виховання дітей та контролю за їх дозвіллям.

На перших загальношкільних батьківських зборах було обрано членів ради ЗНЗ, піклувальної ради. Школа ще раз наголошує на необхідності співпраці по лінії школа-громадськість-родина. Тільки разом ми виховаємо гідне покоління!

Просмотров: 64 | Добавил: suprunovka | Дата: 20.09.2015 | Комментарии (0)

17 вересня учні 10 та 11 класів нашої школи відвідали Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Для них було проведено екскурсію учбовим корпусом, навчальними аудиторіями, бібліотекою. Разом з тим, учні мали можливість оглянути спортивно - оздоровчий корпус та гуртожиток інституту. Екскурсія викликала особливий інтерес учнів, адже юридичний інститут є правовим закладом освіти, де можна продовжити навчання після закінчення школи.

Дякуємо завідувачці кафедри гуманітарних та соціо-економічних дисциплін, доктору філософських наук, професору Куцепал Світлані Вікторівні за екскурсію.

Просмотров: 140 | Добавил: suprunovka | Дата: 17.09.2015 | Комментарии (0)

07-12.09.2015 р. в нашому закладі проходили заходи, спрямовані на популяризацію здорового способу життя, розвиток фізичних та морально-вольових якостей, відродження традицій спортивних інтелектуальних ігор. Святкова лінійка «Відкриття Олімпійського тижня» ознаменувала початок тижня змагань, протягом якого проводилися виховні заходи, тематичні бесіди,навчання. Закінчився Тиждень проведенням турніру із шашок, першість у якому здобули Вусик Денис, Биба Ангеліна, Балик Максим, Пипоть Діана. Учасники змагань отримали грамоти за активну участь та перемогу в змаганнях.

Просмотров: 91 | Добавил: suprunovka | Дата: 16.09.2015 | Комментарии (0)

10 вересня учні Супрунівського НВК зустрілися з полтавським письменником Нечитайлом Миколою Яковичем. Надзвичайно цікавими були бесіди під егідою "Українська мова- мова єднання" : "Цінності людського життя та значення професійності в житті людини", "Україна - єдина, а ми її діти", "Материнство святість жінки" (за книгою "Грішниця"). Письменник подарував декілька книг шкільній бібліотеці.

Просмотров: 105 | Добавил: suprunovka | Дата: 10.09.2015 | Комментарии (0)

« 1 2 3 4 5 6 ... 31 32 »