Головна » 2015 » Лютий » 4 » Екскурсія до обласного УМВС України
Екскурсія до обласного УМВС України

Сьогодні учні 11 класу відвідали обласне УМВС України.  Дітей у стінах УМВС зустрічали начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС Жанна Ахіджанян, начальник відділу зв’язків з громадськістю Юрій Сулаєв та керівник Полтавського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірина Буренко. Спочатку школярам міліціонери провели профілактичну бесіду та продемонстрували патріотичний фільм про виконання правоохоронцями Полтавщини службових обов’язків у зоні АТО. Основним лейтмотивом зустрічі у стінах УМВС було знайомство учнів з бійцями спецпідрозділу «Полтава», які безпосередньо несли службу на буремному сході. Про свою місію, завдання та обов’язки розповів гостям Сергій Красницький, заступник командира батальйону «Полтава». У своїй промові міліціонер закликав дітей любити Батьківщину та понад усе цінувати життя.

Переглядів: 133 | Додав: suprunovka | Рейтинг: 0.0/0