Головна » 2015 » Квітень » 22 » Емблема школи
Емблема школи

На святі "Майбутнє твориться сьогодні" презентували емблему нашої школи, яка вібрала в себе думки і розуміння, побажання й бачення учнів та вчителів.

Вгорі зображено сонце, яке сходить – це єдиний освітній простір НВК, під його теплими променями наче колосок пшениці зображені в центрі діти з переможно піднятими в гору руками. Вони розміщені один за одним від молодшого до старшого, означають три вікові групи: дитинство, підлітковий вік та юність. Їхні фігури зображені вертикально, тягнучись до сонця, яке освітлює їм шлях до щасливого майбутнього, до світла знать, добра, краси і успіху. На блакитно-зеленому фоні, який символізує благородство, прагнення до гармонії з оточуючими людьми і самим собою, зображені в образі білих крил великі людські долоні, які є білими в знак чистоти, ідеальності , чесності, правдивості, справедливості. Ці долоні означають єдність дорослих, які дбайливо направляють, підтримують, оберігають та дарують дітям крила натхнення, світлої мрії, що дає можливість летіти по життю, здобуваючи нові й нові перемоги . Сам герб зображений у формі розкритої книги, внизу біля основи також розташована розкрита книга, що символізує знання. Зображені перед книгою предмети символізують дошкільний підрозділ. Стрічка розташована внизу, огортаючи композицію, наче об’єднує всіх і все духом патріотизму, пробуджуючи національну свідомість.

Переглядів: 145 | Додав: suprunovka | Рейтинг: 3.0/1