Головна » 2015 » Вересень » 17 » Ескурсія до Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

17 вересня учні 10 та 11 класів нашої школи відвідали Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Для них було проведено екскурсію учбовим корпусом, навчальними аудиторіями, бібліотекою. Разом з тим, учні мали можливість оглянути спортивно - оздоровчий корпус та гуртожиток інституту. Екскурсія викликала особливий інтерес учнів, адже юридичний інститут є правовим закладом освіти, де можна продовжити навчання після закінчення школи.

Дякуємо завідувачці кафедри гуманітарних та соціо-економічних дисциплін, доктору філософських наук, професору Куцепал Світлані Вікторівні за екскурсію.

Переглядів: 154 | Додав: suprunovka | Рейтинг: 0.0/0