Головна » 2012 » Квітень » 9 » Зірковий бал
Зірковий бал

6 квітня  відбулося традиційне  свято вшанування обдарованих учнів, які протягом 2011-2012 н. р. стали призерами та переможцями  районних і обласних олімпіад із базових дисциплін, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт  у системі МАН, конкурсів   та спортивних  змагань.  На «Зірковому балі» всі присутні мали змогу подорожувати різними планетами: початкових класів, філології, психології, природничих наук,  точних наук,   всебічного розвитку. До нас завітав навіть  маленький принц, який розповідав про особливості кожної із них.  Саме він нагадав учасникам балу  про те, що «всі дорослі колись були дітьми, але мало хто з них про це пам'ятає», тому учні  з особливою цікавістю вдивлялися в дитячі фотографії своїх вчителів та вгадували їх.

Свято було сповнене  щирістю та душевною гармонією. А допомогли створити атмосферу тепла керівники підприємств та установ, які опікуються талановитою молоддю і завжди приходять до нас із подарунками: Мирошниченко Микола Михайлович – директор ТОВ «Дукла», Чепурко Олексій Григорович – голова Полтавської молодіжної організації «Молоді регіони», Супрунівський сільський голова та  депутати.

Переглядів: 277 | Додав: suprunovka | Рейтинг: 0.0/0