Головна » 2010 » Жовтень » 26 » Обласний семінар заступників директорів шкіл
Обласний семінар заступників директорів шкіл
14 жовтня 2010 року в школі було проведено семінар за темою "Використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі - вимога сьогодення", на якому вчителі школи разом із своїми вихованцями показали гостям фрагменти уроку з інформатики (вчитель Швайка І.П.), гуртка з фізики "Юний Фарадей" (вчитель Купчинська Т.Г.); захист експериментально-дослідницької роботи "Павуки - друзі чи вороги" (учень 5-го класу Тютюнник О., вчитель Жорняк Н.Ф.), презентацію психолога школи Сердюк Л.П. "Батьківське ставлення до дитини", "Барви української мови" (відеосупровід обласного конкурсу пісні, вчитель Дергай Л.М.), відеофільм "Шкільне життя вчителів" (режисер Швайка І.П.), виставку "Світ очима дітей" (вчитель Галагуза Н.Ю.), виховний захід "А ми тую козацькую славу збережемо!" (вчитель Дергай Л.М.).

Переглядів: 468 | Додав: suprunovka | Рейтинг: 0.0/0