Головна » 2011 » Серпень » 16 » Перший урок: «Україна - наш спільний дім»
Перший урок: «Україна - наш спільний дім»
24 серпня 2011 року український народ відзначає 20-річчя Дня Незалежності України.На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України та наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України «Про затвердження Плану заходів з відзначення 20-ї річниці незалежності України» Перший урок 2011/2012 навчального року рекомендується присвятити відзначенню цієї знаменної дати в загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах України. З цього приводу Міністерство надіслало методичні рекомендації МОНмолодьспорту Автономної республіки Крим, управлінню освіти і науки обласної Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.Головна мета Першого уроку: ознайомити учнів з основними державотворчими подіями становлення незалежної України, основними засадами демократичного та суспільного ладу України, її досягнень за останні роки; закріпити знання про державну символіку (Герб, Прапор, Гімн, Основний Закон України - Конституцію), про такі поняття та категорії, як народ, нація, етнос, держава, громадянин, громадянські права та обов'язки; зміцнення громадянських якостей учнів; сприяти формуванню ціннісного ставлення до держави, суспільства, мови, сім'ї, самого себе, почуття особистої відповідальності за долю своєї держави та українського народу.

Переглядів: 510 | Додав: suprunovka | Рейтинг: 0.0/0