Головна » 2015 » Лютий » 4 » Попередження злочинності
Попередження злочинності

Продовжуючи комплекс заходів, спрямованих на попередження злочинності серед школярів, начальник сектору КМСД Полтавського РВ Артем Шарай провів зустріч з учнями 7-11 класів нашої школи. Він обговорив з учнями актуальні питання, пов’язані з проблемами онлайн безпеки та кіберкультури. Артем Борисович попередив школярів і про різного виду шахрайства в популярній серед молоді мережі Інтернет. Протягом години начальник сектору КМСД Полтавського РВ розповідав підліткам основні правила особистої безпеки при користуванні популярними соціальними мережами. «Небезпека он-лайн спілкування полягає в тому, що діти безтурботно поширюють свої особисті дані, номери телефонів, приватні фото, інформацію про матеріальне становище родини. Нерідко віртуальним знайомим вдається втягнути дітей у відверті діалоги, втручатися в їх особисте життя», - підкреслює необхідність таких зустрічей Артем Борисович. Учні із цікавістю вислухали інформацію, задали питання, які їх турбують та отримали кваліфіковані відповіді.

Переглядів: 154 | Додав: suprunovka | Рейтинг: 0.0/0