Головна » 2014 » Листопад » 7 » Психолого-педагогічний семінар
Психолого-педагогічний семінар

За для досягнення високого рівня моральної та педагогічної культури, створення позитивного психологічного клімату в колективі однією з основних форм  педагогічної роботи в нашій школі є психолого-педагогічні семінари, які проводяться двічі на рік.

6 листопада 2014 року психологом нашої школи Сердюк Л.П. було проведено психолого-педагогічний семінар на тему: «Робота з важковиховуваними учнями та з дітьми «групи ризику». Мета: сформувати позитивне ставлення до дітей з проблемною поведінкою, а також сприяти розвитку умінь та навичок необхідних у вихованні дітей даної категорії.

Учителі активно включилися в роботу завдяки виконанню цікавих вправ: «Очікування», « Ромашка», «Ситуація». А на останок психолог розповіла притчу «Недаремні зусилля», а закінчила її  такими словами:

• Наші з вами зусилля не даремні!
  • Наші учні — чуйні й розумні, здібні, талановиті й старанні.
  • Вони — найкращі!

Переглядів: 141 | Додав: suprunovka | Рейтинг: 0.0/0