Головна » 2015 » Листопад » 6 » Разом в майбутнє
Разом в майбутнє

Сьогодні, на першій сесії Супрунівськоі сільської ради, учні привітали новообраного сільського голову та депутатський корпус. Адміністратор ДЮО "Віртуал" Маргарита Кравцова виступила перед присутніми із наступним зверненням.

учнівське самоврядувння голова сільради привітання з обранням учнівське самоврядування голова сільради привітання

Шановний Володимире Івановичу та депутати Супрунівської сільської ради!

Я, Маргарита Кравцова, ваша юна колега і представляю інтереси шкільної спільноти – дитячо-юнацького об’єднання «Віртуал». Ми знаємо, що саме органи місцевого самоврядування забезпечують участь людей у розв’язані життєво-важливих проблем, налагоджують зв’язки між громадянами, створюють умови для реалізації суспільних інтересів.

На вас покладена велика відповідальність як за соціально-економічний стан територіальної громади, так і за благополуччя її жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців сіл Супрунівської сільської ради.

Ми впевнені в тому, що подальша діяльність місцевого самоврядування буде запорукою збереження миру і злагоди в суспільстві, суттєвим стимулом для економічного зростання, досягненням нових здобутків на ниві зміцнення Української державності.

Ми з вами єдині у прагненні зробити наші села і всю Україну щасливими і багатими!

Але ми ще надто юні, щоб займатися політикою, але й надто патріоти, щоб стояти осторонь проблем. Звертаємося до вас із проханням допомогти орієнтуватися у суспільному житті, передати нам свій досвід розбудови демократичного суспільства. І ми обіцяємо, що станемо вам достойною зміною!

Бажаю всім міцного здоров'я та терпіння, щастя та добра, витримки і стійкості, благополуччя і достатку і лише позитивної енергетики!

Переглядів: 195 | Додав: suprunovka | Рейтинг: 0.0/0