Головна » 2015 » Вересень » 20 » Школа-громадськість-родина
Школа-громадськість-родина

18 вересня в нашій школі відбулися загальношкільні батьківські збори. До слова були запрошені Таранець О.М., директор НВК, Кабак І.П., вчитель інформатики, Шарай А.Б., начальник СКМСД Полтавського РВ УМВС. Таранець О.М. проаналізувала роботу навчального закладу за 2014-2015 н.р., окреслила нові завдання, які ставить перед собою педагогічний колектив. Кабак І.П. ознайомила присутніх із комп’ютерними технологіями, що використовуються в школі, підкреслила важливість викладання курсу інформатики в школі, застерегла батьків від неналежного контролю за віртуальним життям дітей. Шарай А.Б. нагадав батькам про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків, надав рекомендації щодо виховання дітей та контролю за їх дозвіллям.

На перших загальношкільних батьківських зборах було обрано членів ради ЗНЗ, піклувальної ради. Школа ще раз наголошує на необхідності співпраці по лінії школа-громадськість-родина. Тільки разом ми виховаємо гідне покоління!

Переглядів: 74 | Додав: suprunovka | Рейтинг: 0.0/0