Головна » 2014 » Грудень » 6 » Сім’я – основа виховання громадянина – патріота України
Сім’я – основа виховання громадянина – патріота України

5 грудня відбулася загальношкільна батьківська конференція «Сім’я – основа виховання громадянина – патріота України». Перед батьками виступила вчитель початкових класів Заїка В.Я., яка розповіла про патріотичне виховання молодших школярів на традиціях українського народу. Гришенко Л.В., заступник директора з навчально-виховної роботи, ознайомила батьків із особливостями ЗНО-2015, акцентувавши увагу присутніх на необхідності докладати спільних зусиль для належного навчання учнів ще з молодших класів. На зустріч була запрошена головний спеціаліст ССД ПРДА Каневська Д.І., яка розповіла про роботу служби, охарактеризувала найгостріші проблеми, які виникають у сім’ях з вихованням дітей, запропонувала допомогу, яку можуть надати спеціалісти служби у разі виникнення складних життєвих обставин.

Переглядів: 167 | Додав: suprunovka | Рейтинг: 5.0/1