Головна » 2013 » Травень » 25 » Свято Останнього дзвоника
Свято Останнього дзвоника

За доброю традицією кожен навчальний рік завертається святом Останнього дзвоника, якого немає в жодному календарі. Але для юного покоління це дійсно урочиста подія, радісна, неповторна, незабутня.

24 травня 2013 року у нашій школі відбулося радісне свято - Останнього дзвоника. Одинадцятикласники-випускники вперше у своєму житті переживали неповторність миті радості, хвилювання, завершення навчального року. Із щирими побажаннями та настановчою промовою виступила директор школи Таранець Оксана Миколаївна. Окрім почесних гостей звучали слова побажань і від першокласників. Для більшості учнів - це щасливе свято дитинства, початок улюблених літніх канікул, а для випускників 11-х класів –  прощання зі школою та початок нового етапу їхнього життя. Останній дзвоник пролунав, проте, на учнів ще чекають державна підсумкова атестація та кропітка робота над вступом до вищих навчальних закладів.

Щиро і сердечно вітаємо всіх: і учнів, і вчителів, і батьків, із завершенням навчального року. Бажаємо змістовного літнього відпочинку, міцного здоров'я, життєвих сил і наснаги, родинного затишку. Хай ваші канікули будуть наповнені корисними справами, розвитком талантів і здібностей, що ви оздоровитесь і з новими силами 1 вересня повернетеся за шкільні парти.Нехай останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день, надією на життєві успіхи та гаразди!

Переглядів: 260 | Додав: suprunovka | Рейтинг: 0.0/0