Головна » 2015 » Січень » 26 » тиждень інформатики
тиждень інформатики

Першочергове завдання, яке має вирішувати сучасна школа, полягає в тому, щоб навчити учнів ефективно отримувати інформацію, опрацьовувати, аналізувати, зберігати її та на основі цього приймати своєчасні й нестандартні рішення. Без застосування ефективних педагогічних ідей і технологій не обійтися. Одним з інструментів, за допомогою якого можна виконати це завдання, є інформаційно-комунікаційні технології. Саме з метою розвитку інформаційної культури, особистісних якостей та інтелектуальних здібностей учнів, підвищення інтересу до предмету, формування креативних комунікативних умінь у нашій школі 19-23 січня проходив тиждень інформатики.

• У рамках предметного тижня було проведено такі заходи:
  • Виставка робіт, виконаних учнями в графічних редакторах CorelDraw та Photoshop
  •  Інтелектуальна гра «Золотий диск» 9, 11 класи.
  • Вікторина «Подорож у країну комп’ютера» Подорож до країни Оn-ляндія.5-6 класи.
  • Учням 5-6 класів була продемонстрована презентація на тему «Безпечний Інтернет. Країна  Оn-ляндія »
  • Подорож-конкурс «У світі інформаційних технологій» 6-7 класи
  • Конкурс на кращий малюнок, виконаний у Paint на тему «Наш друг Бобрик» 2-7 класи.
  • Інтелектуальна гра «Найрозумніший» 8,10 класи.
  • Інформаційний вісник для учнів 8-9 класів «Безпечний Інтернет»
Переглядів: 116 | Додав: suprunovka | Рейтинг: 0.0/0