Головна » 2014 » Жовтень » 20 » Тиждень історії
Тиждень історії

Протягом 13-17.10.2014 р. в школі проходив тиждень історії та правознавства. Представники ДЮО «Віртуал» підготували інформаційну хвилинку «Козацькі традиції українського народу». Бєлкіна О.В., вчитель історії, провела відкритий урок історії у 8-А класі на тему «Московська держава в ХVІІ ст.». Сіренко Г.М., вчитель історії, провела історичну вікторину «Ми вивчаємо історію» в 6-Б класі. До Дня українського козацтва відбулася загальношкільна лінійка, на яку були запрошені представники козацтва Мельников Л.С. та Шулик В.М. В шкільній газеті редколегія ДЮО «Віртуал» оформила рубрику «Свято Покрови – козацьке свято», а для молодших школярів провели усний журнал «Козацька Покрова». Учні 6-А класу, разом із Сіренко Г.М., випустили стіннівку «10 міфів про Єгипет». У шкільній бібліотеці проходила виставка історичної літератури. Бєлкіна О.В. провела з учнями 10 класу правову вікторину «Знавець права». Бажаємо всім натхнення та наполегливості у вивченні історії!

Переглядів: 139 | Додав: suprunovka | Рейтинг: 0.0/0