Головна » 2012 » Жовтень » 6 » Тиждень світової літератури
Тиждень світової літератури
З 1 по 5 жовтня в Супрунівському НВК проходив тиждень світової літератури. В рамках тижня учні 8 класу преглянули художній фільм "Одіссея" (А. Кончаловського), а учні 5 класу відвідали "Чарівний кінозал", де демонструвалися мультфільми за творами О. С. Пушкіна. Гарну виставку-конкурс підготували учні 3 - 4 класів "В гостях у казки". Учні 6-7 класів показали свої знання під час проведеної олімпіади із світової літератури. Учні 8-9 класів провели пізнавальні екскурсії до меморіального музею В. Т. Короленка та в обласну бібліотеку юнацтва ім. О. Гончара. Учні 10-11  класів підготували та захистили проекти та реферати. Активні учасники та переможці конкурсів та олімпіад отримали грамоти та нагороди.
Переглядів: 305 | Додав: suprunovka | Рейтинг: 0.0/0