Головна » 2014 » Квітень » 24 » Веселка робітничих професій
Веселка робітничих професій

З метою підвищення ефективності надання соціальних послуг учнівській молоді, забезпечення комплексного підходу до організації профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю, 23 квітня 2014 року в школі був проведений традиційний районний профорієнтаційний захід «Веселка робітничих професій». Працівники Полтавського районного центру зайнятості провели консультування учнів з актуальних професій на ринку праці. Учні школи переглянули презентації профорієнтаційних матеріалів: паспорти підприємств з описами професій, консультації щодо можливостей професійної підготовки, презентації професій. Учні та педагогічні працівники професійно-технічних навчальних закладів розповіли та зобразили професійне майбутнє, знання про світ професій в піснях, віршах, сценках.

Переглядів: 155 | Додав: suprunovka | Рейтинг: 0.0/0