MENU

МЕДИЧНИЙ ОГЛЯД ПЕРШОКЛАСНИКА

Щоб перебування першокласника у школі було безпечним і комфортним, необхідно мати інформацію про стан його здоров'я та рекомендації лікарів щодо особливостей організації його навчання.

Приймання дітей до першого класу регламентується низкою нормативних документів, зокрема Законом України «Про освіту» від 23 травня 1991 р. № 1060-ХІІ, наказами Міністерства освіти і науки України «Про прийом дітей до 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів» від 7 квітня 2005 р. N9 204 та «Про затвердження інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів)» від 19 червня 2003 р. № 547/7868, наказом Міністерства охорони здоров'я України «Про удосконалення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів» від 16 серпня 2010 р. № 682.

Під час знайомства нагадуємо батькам про проходження першокласниками обов'язкового медичного огляду заздалегідь, аби не зіпсувати останні дні серпня вистоюванням у чергах до спеціалістів районної поліклініки.

Сайт створено у системі uCoz