Головна » 2009 » Червень » 2 » День захисту дітей
День захисту дітей
    1 червня 2009 року в РБДЮТ відбулося районне свято, присвячене Дню захисту дітей. Команда Супрунівської школи взяла участь в усіх конкурсах і змаганнях. Найкращий результат показали учні Забельський Павло, Курилко Сергій, Гусар Олександр у стрибках з місця. Особисту першість у цьому виді змагань виборов Забельський Павло (2 м 55 см). Команда учнів у складі Гусара Олександара, Шарлая Владислава, Шепітько Олени та Забельського Павла подолала туристичний маршрут та посіла 3 місце. У змаганнях з обручем Верхола Дарина стала другою з результатом 89 обертів за хвилину.
    До учасників свята з привітанням звернулися Павленко В.І., начальник відділу освіти Полтавської РДА; Цвіркун О.В., голова профспілкового комітету Полтавської РДА; Яковенко О.А., голова районної ради; Андрусова Т.О., заступник голови Полтавської РДА та нагородили учнів шкіл, переможців конкурсів, олімпіад. Серед нагороджених були і учні нашої школи Сивоглаз О., Касич Я., Будяков О. та їх вчителі Cердюк Л.П., Кузнецова Т.О.
    Вітаємо всіх учнів школи та школярів України з початком літніх канікул!!!
Переглядів: 751 | Додав: suprunovka | Рейтинг: 0.0/0