MENU
Головна » 2011 » Вересень » 29
 
 
Професійне Міжнародне свято працівників освіти було засноване ЮНЕСКО у 1994 р. В Україні цей День згідно Указу Президента від 11 вересня 1994 р. припадає на першу неділю жовтня.
Отже, цього року 1 жовтня ми відзначаємо День учителя – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.
 
Ми схиляємо голови перед мудрістю учителя, вихователя, викладача, майстра, зусиллями якого твориться майбутнє.
Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі!

Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.
Бажаємо Вам , шановні вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя, довгої людської пам’яті, мужності, стриманості та великого терпіння, адже виховання та навчання ніколи не було легкою справою.
Бажаємо Вам здійснення найзаповітніших мрій, щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Нехай Вам завжди всміхається доля, на довгих стежинах життєвої ниви нехай супроводжує вас віра й наснага, надія і людська повага.
Дай вам Бог на землі ще багато світлих днів і щасливих років!
Просмотров: 440 | Добавил: suprunovka | Дата: 29.09.2011 | Комментарии (1)

Сайт створено у системі uCoz