Головна » 2011 » Жовтень » 18
17 жовтня відбулася цікава зустріч з викладачами кафедри менеджменту освіти ПОІППО по темі "Моделювання освітнього середовища: діалог, співпраця, розвиток". Вчителі прослухали лекцію та мали змогу попрацювати в групах під час виступу Гавриш Римми Леонідівни – кандидата історичних наук, доцента кафедри, Курмишевої Ніни Іванівни – кандидата педагогічних наук,  доцента кафедри та Водолазської Тетяни Володимирівни – доцента кафедри менеджменту освіти.

Просмотров: 431 | Добавил: suprunovka | Дата: 18.10.2011 | Комментарии (0)

Свято Покрови в Україні відзначається як День Українського козацтва. 14 жовтня у нашій школі відбулося свято «Славні сини України». Учні поринули в атмосферу козацької доблесті і відваги, ознайомившись з життям та традиціями славних предків. Прозвучала лірична пісня «Ой, чий то кінь стоїть» від вихованок вокального гуртка. Козаки весело відпочили – послухали козацькі гуморески у виконанні Тимошенка Д., Удовиченка В., Ківи В., взяли участь у змаганнях.

Просмотров: 508 | Добавил: suprunovka | Дата: 18.10.2011 | Комментарии (0)