Головна » 2012 » Вересень » 21

21 вересня  відбувся мітинг, присвячений Дню визволення Полтавщини від німецько-фашистських загарбників. Учні НВК приєдналися до привітань сільського голови В.І.Богатиря, подарували ветеранам вірші, пісні і квіти. Вшанували пам’ять загиблих односельчан хвилиною мовчання, поклали квіти до пам’ятника.

Просмотров: 369 | Добавил: suprunovka | Дата: 21.09.2012 | Комментарии (0)

17-21 вересня в школі проходив тиждень фізичної культури і спорту. Учні молодшої школи демонстрували спритність і вміння в спортивній естафеті – передавали м’яча, скакали в мішках, перетягували канат. Старшокласники разом з учителями фізкультури Томою М.В. та Кабаком В.О. здійснили легкоатлетичний крос, присвячений Дню визволення Полтавщини від німецько-фашистських загарбників. Завершили тиждень змагання з волейболу між командами 9-11 класів.

Просмотров: 334 | Добавил: suprunovka | Дата: 21.09.2012 | Комментарии (0)