Головна » 2014 » Листопад » 07

За для досягнення високого рівня моральної та педагогічної культури, створення позитивного психологічного клімату в колективі однією з основних форм  педагогічної роботи в нашій школі є психолого-педагогічні семінари, які проводяться двічі на рік.

6 листопада 2014 року психологом нашої школи Сердюк Л.П. було проведено психолого-педагогічний семінар на тему: «Робота з важковиховуваними учнями та з дітьми «групи ризику». Мета: сформувати позитивне ставлення до дітей з проблемною поведінкою, а також сприяти розвитку умінь та навичок необхідних у вихованні дітей даної категорії.

Учителі активно включилися в роботу завдяки виконанню цікавих вправ: «Очікування», « Ромашка», «Ситуація». А на останок психолог розповіла притчу «Недаремні зусилля», а закінчила її  такими словами:

• Наші з вами зусилля не даремні!
  • Наші учні — чуйні й розумні, здібні, талановиті й старанні.
  • Вони — найкращі!

Просмотров: 213 | Добавил: suprunovka | Дата: 07.11.2014 | Комментарии (0)

6 листопада відбулась звітно-виборна конференція профспілкової організації Супрунівського НВК.

Із звітною доповіддю виступила голова профспілкового комітету Купчинська Тетяна Геннадіївна.

Звіт ревізійної комісії зачитала Заєць Леся Степанівна.

В обговоренні доповідей з конструктивними пропозиціями і оцінкою роботи профспілкового комітету виступили директор НВК Таранець О.М., заступник  директора з навчально-виховної роботи Гришенко Л.В., вчитель молодших класів Симітко О.Ю. і голова райкому профспілки Цвіркун О.В.

До складу профкому на наступний звітний період обрані:

Ващенко Валентина Олександрівна

Гришенко Людмила Володимирівна

Жорняк Наталія Федорівна

Заєць Леся Степанівна

Іванова Юлія Василівна

Кабак Інна Петрівна

Купчинська Тетяна Геннадіївна

Тома Микола Володимирович

Чумак Світлана Борисівна

Шевченко Алла Віталіївна

Якименко Ярина Іванівна

Головою профспілкової організації Супрунівського навчально-виховного комплексу обрано  Купчинську Тетяну Геннадіївну.

Просмотров: 207 | Добавил: suprunovka | Дата: 07.11.2014 | Комментарии (0)