Головна » 2015 » Лютий » 02

В рамках проведення громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» було проведено зустріч учнів 1-4 класів Супрунівського НВК із співробітниками Державної пожежно-рятувальної частини №4 фахівцем з оперативного реагування та ЦЗ Собакарем А.О. і черговим караулу пожежним рятувальним Василенком А.І. та провідним інспектором Полтавського міськрайонного управління капітаном служби ЦЗ Стоножком О.В.  Діти мали можливість ознайомитися із принципами роботи рятувальної служби, подивитися на обладнання пожежної машини, задати питання спеціалістам, послухати про правила безпечного поводження та про необхідні дії у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Просмотров: 176 | Добавил: suprunovka | Дата: 02.02.2015 | Комментарии (0)

В 2014-2015н.р В ІІІ етапі Всеураїнських учнівських олімпіад учні закладу вибороли призові місця

• з історії – Бєлкіна М. 8-А клас -3 місце    (вчитель Бєлкіна О.В.),
  • з української мови та літератури – Бєлкіна М. 8-А клас - 3 місце (вчитель Тома Л.А.),
  • з математики Майборода Д.7клас – 3 місце (вчитель Таранець О.М.),
  • з інформатики Тютюнник О. 9 клас – 3 місце (вчитель Кузнецова Т.О.)
Просмотров: 189 | Добавил: suprunovka | Дата: 02.02.2015 | Комментарии (0)