Головна » 2015 » Лютий » 04

Сьогодні учні 11 класу відвідали обласне УМВС України.  Дітей у стінах УМВС зустрічали начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС Жанна Ахіджанян, начальник відділу зв’язків з громадськістю Юрій Сулаєв та керівник Полтавського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірина Буренко. Спочатку школярам міліціонери провели профілактичну бесіду та продемонстрували патріотичний фільм про виконання правоохоронцями Полтавщини службових обов’язків у зоні АТО. Основним лейтмотивом зустрічі у стінах УМВС було знайомство учнів з бійцями спецпідрозділу «Полтава», які безпосередньо несли службу на буремному сході. Про свою місію, завдання та обов’язки розповів гостям Сергій Красницький, заступник командира батальйону «Полтава». У своїй промові міліціонер закликав дітей любити Батьківщину та понад усе цінувати життя.

Просмотров: 199 | Добавил: suprunovka | Дата: 04.02.2015 | Комментарии (0)

Таку подорож здійснили учні 1 класу разом із класним керівником Криворотько Є.А. Діти продемонстрували знання Правил дорожнього руху, вивчили нові дорожні знаки. В цікавій ігровій формі Єлизавета Андріївна закріпила отримані знання – діти виготовили аплікації дорожніх знаків та розмістили їх на дошці, а потім розфарбували у потрібні кольори розмальовки із дорожніми ситуаціями. Тепер ми певні - наші першачки вміють поводити себе на дорозі!

Просмотров: 219 | Добавил: suprunovka | Дата: 04.02.2015 | Комментарии (0)

Продовжуючи комплекс заходів, спрямованих на попередження злочинності серед школярів, начальник сектору КМСД Полтавського РВ Артем Шарай провів зустріч з учнями 7-11 класів нашої школи. Він обговорив з учнями актуальні питання, пов’язані з проблемами онлайн безпеки та кіберкультури. Артем Борисович попередив школярів і про різного виду шахрайства в популярній серед молоді мережі Інтернет. Протягом години начальник сектору КМСД Полтавського РВ розповідав підліткам основні правила особистої безпеки при користуванні популярними соціальними мережами. «Небезпека он-лайн спілкування полягає в тому, що діти безтурботно поширюють свої особисті дані, номери телефонів, приватні фото, інформацію про матеріальне становище родини. Нерідко віртуальним знайомим вдається втягнути дітей у відверті діалоги, втручатися в їх особисте життя», - підкреслює необхідність таких зустрічей Артем Борисович. Учні із цікавістю вислухали інформацію, задали питання, які їх турбують та отримали кваліфіковані відповіді.

Просмотров: 216 | Добавил: suprunovka | Дата: 04.02.2015 | Комментарии (0)