Головна » 2014 » Грудень » 21 » Благодійна акція в Супрунівському НВК
Благодійна акція в Супрунівському НВК

Мабуть світ не вигадав нічого страшнішого за війну. Війна вбиває, війна поділяє людей на «героїв» та «ворогів», війна глибоко ранить душу… Тяжко дивитися в сумні очі дітей, які відчули на собі жахіття війни, невимовним болем відгукуються в серці слова дитини: «Мого тата забрали на війну…» Для сучасного покоління війна стала реальністю, яку треба пережити й не зламатися.

Ми, вчителі Супрунівського НВК, разом з батьками учнів, докладаємо максимум зусиль, щоб підтримати в дітях надію і віру в мирне майбутнє. Виховуємо їх патріотами, які захистять рідну землю і український народ в скрутну хвилину. Переконані, що виховувати потрібно власним прикладом. Тому батьки та вчителі виступили з ініціативою допомогти воїнам, які на даний час перебувають в зоні АТО. Члени загальношкільного батьківського комітету налагодили зв’язок з волонтерами та з’ясували, що потрібно бійцям на фронті. І в переддень свята Святого Миколая передали волонтерам теплі чоботи, носки, ліки, та солодощі для солдат.

Особливо хочеться відзначити участь дітей, які зробили новорічні подарунки власними руками та передали їх солдатам. А ще подякувати учням і батькам 9 класу, які відмовилися від традиційних новорічних солодощів та передали їх солдатам на фронт. Виражаємо вдячність голові батьківського комітету 9 класу Тютюнник Ірині за допомогу в організації благодійної акції та всім небайдужим батькам нашої школи за підтримку співвітчизників у відстоюванні миру в Україні!

Переглядів: 288 | Додав: suprunovka | Рейтинг: 0.0/0