MENU
Головна » 2012 » Травень » 13 » До неба музика сягає, наче мрія, і тане в квітах урочистий зал. В очах у кожного і радість, і надія... у школі випускний останній бал.
12:39
До неба музика сягає, наче мрія, і тане в квітах урочистий зал. В очах у кожного і радість, і надія... у школі випускний останній бал.
12 травня 2012 року шкільна родина Супрунівського НВК провела в самостійне життя своїх випускників. 

Дорогі випускники!

  Ось і настав цей день - день прощання зі школою. Попереду - незвідана даль. Позаду - батьківський поріг, розквітла калина, протоптана стежина у шкільному дворі, незрадлива мамина усмішка зі сльозою на щоці. Знайти себе, своє місце в житті, вирости й вижити, бути завжди людиною - що є святішого і дорожчого? Де б не були ви, куди б не закинула вас доля, але отой "солодкий, коханий дим" рідного краю, рідної школи завжди буде поряд з вами. Школа і навчання в ній поволі відпливає у минуле. І, чим тривалішою буде відстань, тим чарівнішими й милішими серцю здаватимуться її обриси.

Не забувайте, що навчилися ви для того, щоб розум і серце віддати людям. Не заплямуйте доброго імені свого роду, честі своєї школи, котра дала вам путівку в життя.

Щасливої дороги, дорогі випускники!


Переглядів: 505 | Додав: suprunovka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Сайт створено у системі uCoz