Головна » 2009 » Листопад » 26 » Конкурс "Учитель року" з правознавства в Супрунівській ЗОШ
Конкурс "Учитель року" з правознавства в Супрунівській ЗОШ
25.11.2009 року в школі пройшов конкурс "Учитель року" з правознавства. Змагалися вчителі правознавства Василівської, Гожулянської, Нижньомлинської та Вацівської шкіл. Перемогу здобула вчителька Василівської ЗОШ Галина Миколаївна Брижак.

Конкурсанти показали цікаві уроки з використанням інноваційних технологій: технології проблемного навчання, технології формування критичного мислення, технології інтерактивного навчання, технології організації групової діяльності школярів.

В конкурсі взяли участь учні 9-х класів, які виявили добрі знання та велике бажання вчитися.
Під час захисту власного досвіду вчителі мали можливість користуватися мультимедійною системою школи.

Переглядів: 908 | Додав: suprunovka | Рейтинг: 0.0/0