Головна » 2010 » Вересень » 2 » Перше вересня - свято Знань!
Перше вересня - свято Знань!
1 вересня традиційно в Супрунівській ЗОШ відбулося свято Першого дзвоника. Привітати першокласників до нас завітали начальник відділу освіти Полтавської РДА Сень О.О., Супрунівський сільський голова Богатир В.І., депутат Супрунівської сільської ради Костенко М.С., начальник ЖКХ Портной О.М.
В подарунок першокласники отримали "Дитячі енциклопедії ", м'які іграшки, м'ячі, а шкільний колектив - обладнання для їдальні.

Відбулося нагородження учнів Похвальними листами, вручення Подяк батькам, які взяли активну участь у ремонті класних кімнат. Несподіваною гостею свята стала Вереснянка в оточенні постійних друзів школярів. Перший дзвоник дали учениця 1-го класу Сеннікова Олександра та учень 10-А класу Гусар Олександр.

Бажаємо учням гарних оцінок за міцні знання!

Переглядів: 665 | Додав: suprunovka | Рейтинг: 0.0/0