MENU
Головна » 2014 » Січень » 22 » Соборна мати-Україна - одна на всіх, як оберіг!
18:38
Соборна мати-Україна - одна на всіх, як оберіг!

22 січня - День Соборності та Свободи України.  Це свято шанують  всі свідомі громадяни нашої держави. Не були осторонь і учні Супрунівського НВК. У кожному класі відбулися виховні години, присвячені знаменній даті.

А до учнів 5-х класів в цей день завітали гості – Ольга Сень, начальник відділу освіти ПРДА та Валентина Криуліна, керівник апарату ПРДА. Діти радо вітали гостей, адже їм було чим здивувати присутніх! Разом із класним керівником Тетяною Кузнецовою вони підготували презентацію про відомих українців, їх внесок у розвиток держави, зміцнення її міжнародного авторитету. Цікавою та пізнавальною була вікторина, де діти зуміли підтвердили власну ерудицію та знання з історії. 

На особливу увагу заслуговує розповідь вчителя про події далекого 1919 року, коли українці проголосили про об’єднання століттями роз’єднаних етнічних земель. Продемонстровані документальні кадри неначе занурили присутніх у атмосферу патріотизму та героїчного українського духу.

Знають п’ятикласники  традиції українського народу – шановних гостей зустрічають хлібом-сіллю та веселою піснею! Тож линули дзвінкі дитячі голоси, заспівуючи українську народну пісню «Ой, на горі та й женці жнуть..», а неперевершений аромат українського хліба оповив усіх присутніх теплом і благодаттю. 

Насамкінець дійства діти висловили свої побажання, щоб життя в Україні стало таким красним та щедрим, як гроно калини!

Переглядів: 433 | Додав: suprunovka | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 1
avatar
1 Илона • 22:51, 22.01.2014 [Матеріал]
Я участвовала в этом празднике и мне понравилось.Спасибо моему классному руководителю Татьяне Александровне!
avatar

Сайт створено у системі uCoz