Головна » 2010 » Березень » 10 » Тиждень української мови і літератури в школі
Тиждень української мови і літератури в школі
З 01.03 по 19.03.10 року в школі проходить Тиждень української мови та літератури.

2  березня Тома Л.А. провела цікавий позакласний захід-гру "Мовознавчі хрестики-нулики" між учнями 7-А і 7-Б класу. Перемогу здобула команда учнів 7-Б класу.

А 3 березня у 5-А класі відбулася година спілкування "Мандрівка у Країну писемності". 4 березня Дергай Л.М.провела конкурс читців, присвячений дню народження Т.Г.Шевченка серед учнів 5-Б класу. Найкращими читцями стали Бажан Надія, Ярмола Анастасія.
5 березня учні молодших класів дізналися багато цікавого із усного журналу "Цікаві сторінки з біографії Шевченка", "Полтавські дороги Кобзаря", який підготували та провели учні 11-Б класу Сивоглаз Оксана, Довгаль Юлія, Мороз Аліна, Шабулдова Марія, Пугач Наталія під керівництвом Плескач С.М.
В газеті "Вісті" 5 березня 2010 року надруковано статтю Оксани Сивоглаз "Тарас Шевченко - поет, мислитель, пророк..."
Тиждень продовжується, тож цікаві заходи ще попереду
Переглядів: 1081 | Додав: suprunovka | Рейтинг: 0.0/0