Головна » 2011 » Квітень » 28 » Вернісаж особистостей - 2011
Вернісаж особистостей - 2011
28 квітня відбулося традиційне свято вшанування обдарованих учнів школи, їх наставників та батьків."Обдаровані діти - майбутнє планети" - ось гасло нашого свята. Переможці та призери районних, обласних олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН є нашою надією, гордістю і сподіванням, вони унікальні тим, що прагнуть знати більше і вміють отримувати ці знання.
 Обдарованих дітей, їх батьків та  наставників привітали  завідуюча методичним кабінетом відділу освіти  Полтавької РДА Сідокур С.І., генеральний директор ТОВ "Дукла" Мирошніченко М.М., а директор школи Таранець О. М. вручила дипломи та грошові винагороди дітям, подяки батькам.
Свято відбулося завдяки ініціативній підтримці депутатського корпусу Супрунівської сільської Ради, приватних підприємців села.

Переглядів: 581 | Додав: suprunovka | Рейтинг: 1.5/2