Головна » 2011 » Серпень » 16 » Затверджено порядок проведення учнівських олімпіад у 2011/2012 навчальному році
Затверджено порядок проведення учнівських олімпіад у 2011/2012 навчальному році
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України затвердило порядок проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у новому навчальному році
Про це йдеться у відповідному наказі Міносвіти від 15 серпня 2011 року.Згідно з наказом, у 2011/12 навчальному році олімпіади буде проведено з таких предметів: з української мови та літератури, російської мови і літератури, історії, основ правознавства, англійської, іспанської, німецької, французької мов, математики, фізики, астрономії, хімії, біології, екології, географії, інформатики, основ економіки, трудового навчання, педагогіки і психології.Також, наказом започатковано проведення Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій для учнів 10-11 класів.Відповідно до наказу, проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад І етапу має відбутися у жовтні, ІІ етапу – в листопаді-грудні 2011 року, ІІІ етапу – у січні-лютому 2012 року.Керівники установ освіти регіонів, на базі яких планується проведення ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад і фінальних етапів Всеукраїнських турнірів 2011/2012 навчального року, мають у визначені строки подати до Інституту інноваційних технологій і змісту освіти пропозиції щодо програм і складу оргкомітетів відповідних змагань.Також, у визначені наказом строки регіональні управління освіти мають подати пропозиції щодо персонального складу журі на фінальних етапах, завдання та звіти про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, заявки на участь команд у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.
За матеріалами: Освіта.ua
Переглядів: 392 | Додав: suprunovka | Рейтинг: 0.0/0